WKS Gwardia

Archiwum: październik 2008

1. Informacje

13 kolejka: Promnik Łaskarzew - Gwardia 2-0 (0-0)

Gwardziści doznali dziś niestety już piątej z rzędu porażki, ulegając Promnikowi 0:2. Z przebiegu gry sprawiedliwym rezultatem byłby remis, lecz miejscowym dopomógł sędzia. Rzadko kiedy za porażki obwiniamy arbitra, ale dziś naprawdę trudno postąpić inaczej. Minęła godzina gry, kiedy miejscowi wykonywali rzut wolny. Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki ruszył nasz bramkarz, Jan Szczęsny oraz ... czytaj dalej

komentarze: 13

12 kolejka LO: Gwardia - Żbik Nasielsk 2-5 (2-1)

Bramki dla Gwardii: Czachór 4', Glanowski 37' Miłe złego początki - tak można najkrócej opisać dzisiejszy mecz. Rozpoczęlismy od mocnego uderzenia, bo już w 4. minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony Michała Szymborskiego, piekną główką popisał się Maciej Czachór i było 1:0. W kolejnych minutach Gwardia nadal atakowała, aczkolwiek z pewnym niepokojem patrzyliśmy na akcje Zbika, którego zawodn... czytaj dalej