WKS Gwardia

Archiwum: listopad 2012

1. Informacje

Wywiad z trenerem Gwardii, Radosławem Nowocinem

1. Po zakończonej rundzie jesienne, Gwardia wylądował na 7miejscu. Satysfakcjonuje Cię ta pozycja? Zdecydowanie ta lokata nie odzwierciedla moich ambicji ani zespołu. Przed rundą zakładałem, miejsce w pierwszej "5" i bliski kontakt z czołówką. Wiele czynników się na to złożyło. Formę zespołu budowaliśmy na ostatnich 5-6 spotkań i wtedy mieliśmy pokazać swój cały potencjał. Wynikało to z faktu,... czytaj dalej

komentarze: 6

Zaległy mecz 11 kolejki A-klasy

17.11.12, Gwardia Warszawa - Amigos 0-1 (0-0) Fatalnie zakończła się runda jesienna dla naszych piłkarzy. Trudno jednak ocenić ile ich w tym winy, a ile sędziego. Sprawiedliwy, nie był dziś w najlepszej formie i nie spisał się najlepiej... a tak naprawdę był najgorszym aktorem widowiska. Amigos zwyciężyli po karnym z "kapelusza", oddając w pierwszej połowie jeden ładny strzał, a w drugiej... w... czytaj dalej