WKS Gwardia

Archiwum: luty 2008

1. Informacje

Informacje z Racławickiej

Krystalizuje się kadra Gwardii Warszawa na zbliżającą się rundę wiosenną. Kilkunastu nowych zawodników jakich sprowadził do klubu trener Dariusz Morawa, powinno zmienić zarówno charakter, jak i styl gry tej drużyny. Z jedenastki grającej jesienią, w podstawym składzie zobaczymy zapewne tylko Różowicza, Terebę i Olejewskiego, a na ławce rezerwowych usiądą Mikas, Laurisz i najzdolniejsi juniorzy ... czytaj dalej

komentarze: 5

Sparing z Radością?

Jest wielce prawdopodobne, że Gwardia rozegra jeszcze jeden sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Ewentualnym przeciwnikiem Harpagonów będzie grająca w lidze okręgowej PKS Radość. Nie jest jeszcze znany dokładny termin i miejsce rozegrania spotkania. Biorąc pod uwagę skalę zmian, jaka zaszła w składzie Gwardii, każdy kolejny mecz działa na naszą korzyść.   czytaj dalej

komentarze: 1

Sparing: Skra Obory - Gwardia 1 - 1 (0 - 0)

Bramka: Łukasz Praski 52 min.Po wyrównanym meczu Gwardia zremisowała z liderem ligi okręgowej, Skrą Obory 1-1. Głównym bohaterem spotkania był ... porywisty wiatr. Harpagony grając w pierwszej połowie pod wiatr dwa razy bardzo poważnie zagrozili bramce miejscowych. Dogodnych okazji nie wykorzystał Milewski i Perewizny. Po przerwie Gwardziści szybko objęli prowadzenie. W sytuacji sam na sam z br... czytaj dalej

Sparing: Gwardia - Drukarz 9 - 2 (4 - 2)

Bramki: Sebastian Sieńko 3 (52, 70 i 86 min.), Grzegorz Goss 2 (12 i 29 min.), Kamil Perewizny (22 min.), Jakub Różowicz (39 min.), Maciej Stępień (60 min.), Marek Fabijański (77 min.)Kiedy po 7 minutach przegrywa się 0 - 2, trudno mieć nadzieję, na dobry wynik. Tak własnie dziś było na Racławickiej. Goście prowadzili i wydawało się, że czeka nas powtórka z rundy jesiennej (0-6 przyp. Norbert) ... czytaj dalej

Sparing: Gwardia - Drukarz

W najbliższą niedzielę, 17 lutego, Gwardia rozegra sparing ze stołecznym Drukarzem.  Mecz ma się odbyć na boisku ze sztuczną trawą w Pruszkowie. Dokładna godzina spotkania nie została jeszcze ustalona. Harpagony będą miały więc okazję do rewanżu, za jesienną porażke w Parku Skaryszewskim 0-6. Nie będzie to jednak łatwe, biorąc pod uwagę wzmocnienia Drukarza.  czytaj dalej