WKS Gwardia

Archiwum: luty 2010

1. Informacje

Sparing: Legion - Gwardia 2-1 (1-1)

Bramka: Zgórzak 28 min.Najbardziej niepokoi nie wynik dzisiejszego sparingu, ale powiękaszająca się lista kontuzjowanych. Przed meczem trener Dariusz Morawa naliczył 9-ciu nieobecnych... Dlatego też, dziś wystąpiło trzech juniorów z rocznika 93.O meczu krótko... Pierwsza połowa zdecydowanie dla Gwardii. Mimo, że brakowało wykończenia, nasi zawodnicy sprawiali korzystne wrażenie, a przewagę udok... czytaj dalej

komentarze: 13

Sparing: Piast Piastów - Gwardia 1-1 (1-1)

Bramka: Morytz 23 minDobrze spisała się warszawska Gwardia w sparingu z wyżej notowanym rywalem. Zwłaszcza w pierwszej połowie, nasi zawodnicy zdominowali IV - ligowców i zmarnowali kilka sytuacji bramkowych. Warto nadmienić, że bramkę dla Harpagonów zdobył nominalny obrońca, Maciej Morytz, dla którego była to 2 bramka w karierze. W drugiej połowie, gdy w drużynie Piasta nastąpiłko kilka zmian,... czytaj dalej