WKS Gwardia

Archiwum: marzec 2011

1. Informacje

3.04.11: 15 kolejka A-klasy: Raszyn II - Gwardia 1-3 (0-0)

Bramki: 2-D.Grochowalski 54, 77 min. Jarosiewicz 68 min. W kolejnym meczu, Gwardia zaczyna grać dopiero po przerwie... Pierwsza połowa to próby ataków lidera i skomasowana obrona gospodarzy. Co z tego wynikło? Jedna 100% sytuacja Szczepańskiego i co najmniej, 2-3 akcje gospodarzy, po których bardzo mocno pachniało bramką. Z początkiem drugich 45 min. Gwardia mocno zaatakowała. Już po 9 minuta... czytaj dalej

14 kolejka A-klasy: Gwardia - Nadarzyn II 2-2 (0-2)

Bramki: Krzysztoszek 53, Jarosiewicz 87 Dobra runda jesienna, bardzo korzystne wyniki w meczach sparingowych, spowodowały, że nabrałem wiary w awans. Jakież było moje zdziwienie, jak po 11 minutach meczu Gwardia przegrywała 0-2, co więcej goście grali znakomicie marnując kolejne  sytuacje bramkowe, natomiast gospodarze... rozpaczliwie. Gdybym nie widział sparingów... nie uwierzył bym. Bez wąt... czytaj dalej

Zapowiedź 14 kolejki A-klasy: Gwardia - Nadarzyn II, niedziela, godz.14:00

W najbliższą niedzielę o godz. 14, Gwardia zainauguruje rundę wiosenną. Gospodarze, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli zmierzą się z rezerwami Nadarzyna. Bardzo nie lubię potyczek, z drugimi drużynami wyżej notowanych klubów. Taka drużyna, wzmocniona kilkoma zawodnikami z "jedynki", może zrobić "wszystko" z przeciwnikiem. Tak też było w Nadarzynie w 1 kolejce rozgrywek. Gwardia zanotował bardz... czytaj dalej

3. Kadra seniorów

Kadra seniorów - wiosna 2010

Trener: Michał Mirota Bramkarze: Jan Szczęsny (14.10.87), Bartosz Groszak (10.07.86), Radosław Sławiński (25.03.89) Obrońcy: Adam Grzymski (22.06.78), Robert Kulesza (16.05.75), Grzegorz Brzeski (16.03.74), Mirosław Gojko(12.0 czytaj dalej

20.03.11, sparing: Gwardia - Siekierki 8-2 (3-1)

Bramki: 2 - K.Grochowalski (35,38), 2 - Jarosiewicz (53, 60), Krzysztoszek (32), Kulesza (58), samobójcza (67), Góralczyk (75)Gwardia: Groszak (30 Sławiński, 60 Szczęsny) - Grzymski, Brzeski (65 Sałach), Kulesza, Bańcerowski, Krzysztoszek (46 Rusek), Góralczyk, D.Grochowalski (55 Adamczyk), Glanowski (60 Gojko), K.Grochowalski (65 Nagórka), Jarosiewicz (60 Sieciński)... czytaj dalej

12.03.11, sparing: Milan Milanówek - Gwardia 5-3 (3-3)

Bramki: K.Grochowalski 7 min, Jarosiewicz 28 i 35 min,Gwardia: Sławiński (30 Szczęsny, 60 Groszak) - Grzymski, Kulesza, Sałach (70 Zając), Szurmiński (46 Mirota), Gojko, Dolega (55 Adamczyk), Góralczyk (70 Nagórka), Szczepański (60 Rusek), Jarosiewicz (65 Sieciński), K. Grochowalski czytaj dalej