WKS Gwardia

Archiwum: maj 2011

1. Informacje

04.06.11, 24 kolejka A-klasy: Gwardia - Ursus II 3-2 (1-2)

Bramki: Jarosiewicz 43 min. K.Grochowalski 48 min. Mińkowski 90 min. To był niezwykle emocjonujący mecz, obfitujący w sytuacje bramkowe, karki i zwroty sytuacji. To był mecz, na miarę spotkania decydującego o awansie do ligi okręgowej. Rezerwy Ursusa, od pierwszych minut schowały się za podwójną gardę. Ofensywnie nastawieni gospodarze przejęli inicjatywę i atakowali, nie mogąc się przebić pod... czytaj dalej

31.05.2011, decydujące starcia w A-klasie

Poniżej zamieszczam terminarz 24, 25 i 26 kolejki A-klasy. Najbliższ kolejka wydaje się być kluczowa dla końcowego układu tabeli. Prowadząca w tabeli Laura Chylice (54 pkt) podejmie wciąż walczącą o promocję Kosę Konstancin (48 pkt). Jeśli Kosa wygra w Chylicach, będzie miała 51 pkt i w drugim meczu na szczycie, Gwardii (52 pkt) z Ursusem (50 pkt) liczyć będzie na remis i potknięcia rywali w... czytaj dalej

29.05.11, 23 kolejka A-klasy: Siekierki - Gwardia 0-3 (0-0)

Bramki: Mińkowski 56 min. Dolega 71 min. Jarosiewicz 82 min. Bardzo dobry mecz rozegrała dziś Gwardia w Oborach. Goście niemal cały mecz przeważali, często nie pozwalając wyjść Siekierkom z własnej połowy, a czasami nawet z pola karnego. Gdyby nieszwankująca skuteczność, wynik spotkania byłby hokejowy. W pierwszej połowie gospodarzy wielokrotnie ratował bramkarz, broniący w nieprawdopodobnych ... czytaj dalej

21.05.11, 22 kolejka A-klasy: Gwardia - Jedność Żabieniec 1-2 (1-0)

Bramki: Krysztoszek 1 min. Trudno zrozumieć jak Gwardia przegrała ten mecz. Do przerwy było wszystko - efektowne akcje, szybka, kombinacyjna gra i niestety tylko jedna bramka. Po przerwie wszystko rozsypało się jak domek z kart. Karny z niczego i kontratak pozbawiły Gwardii punktów, a przy okazji przysporzyły sporych kłopotów, bo rywale do awansu wygrali swoje mecze. Straciliśmy pozycję lidera... czytaj dalej

14.05.11, 21 kolejka A-klasy: Okęcie II Warszawa - Gwardia Warszawa 0-5 (0-2)

Bramki: Jarosiewicz 24 min. 2 - Krzysztoszek 29 i 51 min. Brzeski 62 min. Góralczyk 71 min. Wynik 5-0 to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy. Gwardia zdecydowanie przeważała, stworzyła mnóstwo sytuacji bramkowych i zasłużenie wygrała. Z przyjemnością patrzyło się na grę Harpagonów! Oby więcej takich meczy.  Gwardia: Szczęsny - Grzymski, Sałach, Brzeski (75 Zaborowski), Gojko, Dolega (45 Gó... czytaj dalej

7.05.11, 20 kolejka A-klasy: Gwardia - Przyszłość II Włochy 5-1 (1-1)

Bramki: 3 - 38, 82 i 87 Krzysztoszek, 48 Glanowski, 80 Dolega Zwycięstwo lidera nad ostatnią drużyną nie przyszło tak łatwo, jakby wskazywał na to wynik. Co prawda Gwardia miała bardzo dużo sytuacji bramkowych, ale strzelanie rozpoczęło się dopiero w ostatnich 10 minutach. Brawa dla Michała Krzysztoszka za 3 bramki i Adama Grzymskiego za dwie asysty.   Gwardia: Groszak - Szurmiński (46 Gojko)... czytaj dalej