WKS Gwardia

Archiwum: maj 2012

1. Informacje

2.06.2012, 29 kolejka LO: Sokół Serock - Gwardia 3-2 (2-0)

Bramki: Widelski, Dolega Po roku gry w okręgówce, dziś definitywnie, Harpagony spadły do a-klasy. Czy można było zostać w LO? Oczywiście... Czego zabrakło? Po trochu wszystkiego... Ale o tym napisze w podsumowaniu. Jakiś czas temu pogodziłem się ze spadkiem, tak więc pojechałem do Serocka, bo tam grała Gwardia. Pomny ostatnich występów nie liczyłem na wiele. Już po 20 minutach było 0-2 i wyda... czytaj dalej

komentarze: 2

26.05.12, 28 kolejka LO: Gwardia - Drukarz 1-2 (0-1)

Bramka: Watras Pomimo przyzwoitej gry, Gwardia nie sprostała Drukarzowi. Dlaczego? Ano tak jak to w tej rundzie już bywało... W kluczowym momencie drugiej połowy, przy stanie 1-1, Gwardia atakowała, a trener Drukarza dokonywał zmian. Nowi zawodnicy w druzynie gości wnieśli sporo ożywienia i głownie dzięki temu, to goście wygrali. U nas tradycyjnie już jeden rezerwowy... reszta zawodników kontu... czytaj dalej