WKS Gwardia

Archiwum: maj 2013

1. Informacje

29.05.13, 16 (zaległa) kolejka A-klasy: Mirków Konstancin - Gwardia 4-0 (0-0)

W sobotę o 17:00, Amigos - Gwardia w Żabieńcu Gwardia: Hędowski - Jaroszewski, Telakowiec, Kulesza, Kądziela - Mamla, Kołakowski, Janeczek, Rawski - Dolega, Marecki Aktualna tabela - http://www.90minut.pl/liga/0/liga6436.html i statystyki sezonu Zwycięstw - 12 Remisów - 1 Porażek - 10 1-0 Jedność 5-2 Raszyn II 5-1 Perła II 1-0 Walka 1-0 Orzeł 4-0 Płoch... czytaj dalej

26.05.13, 23 kolejka A-klasy: Gwardia - Orzeł Baniocha 3-0 (1-0)

Bramki: Dolega, Kądziela, Widelski Kolejne ligowe mecze Gwardii: 29.05, środa godz. 17:30, Mirków Konstancin - Gwardia 01.06, sobota, godz. 17:00, Amigos Warszawa - Gwardia (w Żabieńcu)   Gwardia: Hędowski - Szczepański, Janeczek, Kulesza, Kądziela - Marecki, Kołakowski, Dolega, Mamla - Widelski, Kuklewski Aktualna tabela - http://www.90minut.pl/liga/0/liga6436.html i statystyki s... czytaj dalej

18.05.13, 22 kolejka A-kasy: Siekierki - Gwardia 2-1 (1-0)

Bramka: Janeczek Dumny po porażce, tak się czuję po powrocie z dzisiejszego meczu. Gwardia przegrała, ale po heroicznej walce, kończąc mecz w 10-ciu. Świetnie bronił Hędowski - w tym karnego. Brawo Panowie! Brawo! Gwardia przegrała, bo pojechała do Obór w 11-tu. W kluczowym momencie meczu, przy stanie 1-1, gospodarze wprowadzali rezewowych... Zastrzyk świeżej krwi dał im dziś punkty. Gwardia:... czytaj dalej