WKS Gwardia

Archiwum: czerwiec 2010

1. Informacje

Ogłoszenie

Pierwszy trening seniorów po przerwie letniej odbedzie się 19 lipca (poniedziałek) o godz. 19:00 Gwardia Warszawa poszukuje zawodników chętnych do gry w A-klasowej druzynie seniorów. Zapraszamy juz na pierwszy trening 17 lipca lub kolejne,  a dla zawodników spoza Warszawy (np. studentów), mozliwe bezpłatne zakwaterowanie na terenie klubu. Niewątpliwie usytuowanie naszego stadionu jest niezwykle... czytaj dalej

Ostatnia kolejka LO: Łomianki - Gwardia 4-0 (1-0)

Największym sukcesem Gwardii w tym meczu było to, że udało się zebrać 12 zdolnych do gry zawodników... Ponieważ jeden z nich zapomniał dowodu osobistego, stało się jasnym, że nie my zmian.  Zgodnie z zasadą, że biednemu wiatr w oczy, po kontuzji Szczepańskiego, blisko 70 minut graliśmy w 10-ciu. Gospodarze wygrali wysoko i zasłużenie, a my honorowo zakoczyliśmy sezon.Sezon bradzo nieudany i zak... czytaj dalej

29 kolejka LO: Gwardia - Naprzód Brwinów 0-1 (0-1)

Pomimo tego, że Gwardia opuszcza LO, szykował się dziś bardzo miłe zakończenie sezonu. Piknik na rzecz ratowania klubu, pokazy żużlowe, znane osobistości i mecz z Brwinowem, ściągneły na trybuny kilkaset osób. Gorący doping dla pilkarzy nie pomógł, a w roli gółwnej wystąpił arbiter... Przed meczem wiadomo było, że Naprzód musi wygrać, żeby walczyć opozostanie w LO i... wygrał. Gwardia non stop ... czytaj dalej

27 kolejka LO: Milan - Gwardia 2-1 (1-0)

Bramka: GlanowskiGrająca w mocno przemblowanym składzie Gwardia, "powalczyła" z Milanem. W składzie Harpagonów zobaczyliśmy dziś 4 juniorów z rocznika 93 i co budujące, żaden z nich nie odstawał poziomem od pozostałych zawodników na boisku. Jeśli wystartujemy w A klasie, będzie na kim budować drużynę.Ostatni mecz w LO na własnym staionie Gwardia rozegra w sobotę o 17 z Naprzodem Brwinów - oto j... czytaj dalej