WKS Gwardia

Archiwum: sierpień 2010

1. Informacje

Wszystkiego dobrego Andy!!!

W najbliższą sobotę wielki przyjaciel i kibic Gwardii Andy, wstępuje na nową drogę życia. Z tej okazji przyjmij przyjacielu najserdeczniejsze życzenia wszelkich pomyślności! Z małżeństwem jest podobnie jak z miłością i przwiązaniem do ukochanej drużyny. Nie zawsze wygrywasz, nie zawsze nawet remisujesz.... Pamiętaj Andrzeju, że jak nawet przegrywasz mecz za meczem, najważniejsze jest, żeby się ... czytaj dalej

28.08.10, 2 kolejka A-klasy: Gwardia Warszawa - Raszyn II 2-0 (1-0)

Bramki: Glanowski 22, Grzymski 73.Zasłużone zwycięstwo odniosła dziś Gwardia w konfrontacji z rezerwami Raszyna. Biorąc pod uwagę fakt, że dalej gospodarze grają w okrojonym składzie, wynik należy uznać za conajmniej dobry.  Bramek co prawda gwardziści mogli i strzelić tuzin, ale przede wszystkim liczą się 3 punkty. Prowadzenie gospodarzom dał w 22 min. Glanowski, który efektowną podcinką wykoń... czytaj dalej

25.08.10, Puchar Polski: Junior Ursynów - Gwardia Warszawa 1-2 (0-0)

bramki: Jarosiewicz (50), Glanowski (83)czerwona kartka: Krzysztoszek (za dwie żółte) w 85 min.Szczęsny (60 Radek Sławiński) - Zając, Szczepański, Adamczyk, Grzymski - Witkowski, Kleszczewski, Milczarek (44 Zaborowski) - Krzysztoszek, Jarosiewicz (60 Klimczewski), GlanowskiW 40 minucie Jarosiewicz nie wykorzystał rzutu karnego.Pierwsza połowa jeszcze słabsza niż w Nadarzynie. Przeciwnik robił c... czytaj dalej

22.08, 1 kolejka A-klasy: Nadarzyn II - Gwardia Warszawa 6-2 (3-1)

Bramki: Jarosiewicz 42' - karny, Zając 77'Fatalny wynik, po fatalnej, zwłaszcza w pierwszej połowie, grze uzyskali Gwardziści w inauguracyjnym meczu w A-klasie. Nadarzyn przewyższał gości pod każdym względem i wygrał zasłużenie. Nie wiem ilu zawodników z kadry II ligowej wystawili gospodarze, ale wyraźnie było widać, że umiejętności wielu z nich, przewyższają poziom A-klasy.Inauguracja nieudana... czytaj dalej

Startujemy w niedzielę.

W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia o godz. 17:00, rezerwy Nadarzyna podejmą Gwardię, w meczu 1 kolejki A-klasy. Faworytem meczu będą gospodarze, których pierwszy zespół gra w II lidze. My jednak liczymy na udaną inaugurację i walkę o awans do ligi okręgowej. Terminarz i tabela III grupy A-klasy za 90minut.pl czytaj dalej

Turniej z okazji "Dni Węgrowa"

Finał: KS CK Troszyn - Gwardia Warszawa 1-0 (1-0)Gwardia nie sprostała w finale wyżej notowanemu rywalowi i zajęła drugie miejsce w turnieju. To, że gra Gwardii nie była tak dobra, jak w pierwszym meczu, nie zmienia faktu, że były okazje do wyrównania, a co za tym idzie i zwycięstwa w turnieju. Nie to było jednak dziś najważniesze. Ta drużyna musi grać, zgrywać się, aby w nadchodzącej rundzie n... czytaj dalej