WKS Gwardia

Archiwum: wrzesień 2011

1. Informacje

02.10.11, 9 kolejka LO: Otwock II - Gwardia 3-3 (2-2)

Bramki: Szczepański 22 min. Zgórzak 45 min. Mińkowski 60 min. Po meczu w Otwocku ma mocno mieszane uczucia. Z jednej strony kilkanaście dobrych okazji do zdobycia bramki dla Gwardii, z drugiej dwie koszmarne bramki stracone w pierwszej połowie... Można powiedzieć, że zawiodła skuteczność i "trzeci" bramkarz, jednak zdoyliśmy na wyjeździe trzy bramki i punkt... Sam nie wiem jak to oceniać. Trze... czytaj dalej

komentarze: 3

28.09.11, 8 kolejka LO: Gwardia - Promnik Łaskarzew 1-0 (0-0)

Bramki: Glanowski 79 min Gwardia odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Promnika Łaskarzew 1:0. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, a powodem nie była dobra gra gości, lecz nieudolność gwardzistów. W porównaniu z sobotnim meczem z Radością, gwardzistom niewiele się dziś udawało. Pomimo optycznej przewagi, "Harpagony", zamiast przełożyć lepsze umiejętności na gole i sytuacje pod... czytaj dalej

24.09.11, 7 kolejka LO: PKS Radość - Gwardia 3-3 (2-0)

Bramki: Zgórzak 57 i 75, Mińkowski 62 Przed meczem remis wziąłbym w ciemno, po meczu pozostał niedosty... Ku ogólnemu zdziwieniu od pierwszych minut przewagę w tym meczu uzyskała Gwardia. Goście śmiało atakowali, stwarzając przy tym okazje bramkowe. Piłkarze Radości byli chyba zdziwieni, że drużyna z dołu tabeli może tak dobrze grać. Jednak pomimo tego, że Gwardia była wyraźnie lepsza, gospod... czytaj dalej