WKS Gwardia

Archiwum: wrzesień 2012

1. Informacje

7 kolejka A-klasy

Gwardia - Perła II Złotokłos 5-1 (3-0) Bramki: 2 - Widelski, Zgórzak, Jaroszewski, Marecki Gwardia w roli gospodarza, a na ławce rezerwowych... dwóch graczy (w tym bramkarz). Goście - rezerwy drużyny grającej w okręgówce i pełna ławka rezerwowych. Już ten fakt budził niepokój przed meczem... Zaczęło się zgodnie z planem. Gwardia szybko objęła prowadzenie za sprawą Widelskiego. Bramka ta, zami... czytaj dalej

komentarze: 5

6 kolejka A-klasy

Anprel Nowa Wieś - Gwardia 6-1 (5-1) Bramka: Zaborowski 44 Wynik mówi sam za siebie... kompromitacja i kolejne upokorzenie.   W sobotę, o godz. 14:00 w 7 kolejce A-klasy, Gwardia podejmie Perłę II Złotokłos.   Gwardia: Krzyżewski - Jaroszewski, Flis, Kulesza (30 Zaborowski), Gojko - Marecki (46 Dolega), Telakowiec, Szczepański, Zgórzak - Czech - Widelski (55 Kuklewski)   Tabe... czytaj dalej

komentarze: 2

Informacje

Treningi w tym tygodniu - poniedziałek i piątek - 17:45 Mecz 6 kolejki Anprel Nowa Wieś - Gwardia odbędzie się w najbliższą środę o godz 16:30 czytaj dalej

komentarze: 3

5 kolejka A-klasy

Gwardia Warszawa - Raszyn II 5-2 (2-1) Bramki: Czech 2 (21,53), Dolega 38, Telakowiec 48, Widelski 65 Gwardia pewnie pokoała rezerwy Raszyna 5-2. Duży wpływ na to miał zapewne fakt, że goście na Raclawicką przyjechali w jedenastu. Pierwsze minuty spotkania wskazywały na to, że gospodarze są tak pewni zwycięstwa i swojej wyższości, że nie muszą nic robić, a mecz się sam wygra... Goście zaat... czytaj dalej