WKS Gwardia

Archiwum: styczeń 2010

1. Informacje

Sparing: Drukarz - Gwardia 2-3 (1-1)

Bramki: Szczepański, Glanowski, MilczarekTo, że Gwardia remiswała po pierwszej połowie z Drukarzem, uznać należy za wielkie szczęście. Gospodarze mieli wiele okazji bramkowych i tak jak łatwo sobie je stwarzali, tak łatwo je... marnowali. Gwardia, co mecz grająca w innym ustawieniu, dopiero po kilkudziesięciu minutach pierwszej połowy opanowała sytuację.Po przerwie role się zamieniły. Gwardia s... czytaj dalej

komentarze: 30

Sparing: Gwardia - Laura Chylice 3-1 (2-0)

Bramki: Szczepański, Goss, Glanowski.Nie wiem, czy temperatura -20 stopni to najlepsza aura, do rozgrywania spotkań sparingowych, ale te ekstremalne warunki, nie przeszkodziły dziś Harpagonom w odniesieniu pewnego zwycięstwa nad ostatnią drużyna ligi okręgowej. Biorąc jeszcze pod uwagę, że brakowało kilku podstawowych zawodników, wynik konfrontacji należy uznać za bardzo korzystny. Kilku brakow... czytaj dalej

komentarze: 21

Sparing: Gwardia - Jedność Żabieniec 6-1 (2-1)

Bramki: 2 Goss (62, 70 karny), Mirota (11), Zgórzak (35), Dolega (60), Pohoski (86 karny)Pierwszy tegoroczny sparing wypadł dla zawodników Gwardii bardzo dobrze. Nie pozostawili złudzeń zawodnikom Jedności, kto jest lepszy, pokazali kilka bardzo ładnych akcji, a bramka Miroty - stadiony Świata.  Gwardia: Szczęsny (PUCZYŃSKI) - Szczepański (Milczarek), Dadas, KLIMCZEWSKI (Kulesza), Morytz, Goss,... czytaj dalej