WKS Gwardia

Archiwum: listopad 2008

1. Informacje

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2008/09 w lidze okręgowej Warszawa-północ

Na półmetku rozgrywek ligi okręgowej Gwardia zajmuje 14. miejsce, z trzema punktami straty do strefy gwarantującej utrzymanie. W porównaniu do sytuacji sprzed roku, gdy po rundzie jesiennej MLS zamykaliśmy tabelę bez choćby jednego oczka na koncie, trzynaście zdobytych tej jesieni punktów jawi się jako niebywały sukces. Pozostaje jednak spory niedosyt, gdyż mamy kilka indywidualności, dla kt... czytaj dalej

komentarze: 2

Ja też nazywam się Szczęsny (Życie Warszawy)

Ojciec był pięciokrotnym mistrzem Polski, brat występuje w słynnym Arsenalu. Kto stoi pod tak wysoko zawieszoną poprzeczką? 21-letni Jan Szczęsny. Na razie w bramce Gwardii Warszawa. Ponad dwa lata temu pod znakiem zapytania stała nie tylko piłkarska przyszłość młodego zawodnika, ale w ogóle jego zdrowie. - Odniosłem poważną kontuzję. Najpierw na nartach, a „poprawiłem" ją na boisku. Miałem p... czytaj dalej

komentarze: 12

Tabela po rundzie jesiennej

Poniżej tabela ligi okręgowej po rundzie jesiennej. Sytuacja Gwardii jest zła, ale nie beznadziejna. Nasi piłkarze tracą do 10 w tabeli Targówka 6 punktów. Dużo to i mało. My kibice wierzymy, że uratujemy się przed spadkiem, teraz czas, aby piłkarze uwierzyli w siebie, bo to, że grać potrafią, udowodnili choćby w ostatnim meczu z Dolcanem. 1.  Bug Wyszków 15 40 13 1 1 54-6 czytaj dalej