WKS Gwardia

Archiwum: listopad 2011

1. Informacje

28.11.2011, Konrad Szczepański trenerem Gwardii!

Konrad Szczepański z dniem 1.12.2011 zastąpi za stanowisku trenera Gwardii Grzegorza Mamlę. Serdecznie dziękujemy trenerowi Mamli za udaną jesień, a Konradowi życzymy równie udanej wiosny. Konrad Szczepański urodził się 5 listopada 1984. Jest wychowankiem Gwardii, w której grał od 11-ego do 16-ego roku życia. Potem miał 3,5 letnią przerwę spowodowaną kontuzją. Następnie przez ligę 6-tek trafił... czytaj dalej

komentarze: 10

20.11.11, 17 kolejka LO: Wilga Garwolin - Gwardia 3-0 (1-0)

Trudno powiedzieć coś dobrego po przegranym meczu 0-3... No cóz, tak jak na początku rundy, tak i na koniec, Wilga pokazała nam miejsce w szeregu. Nie zmienia to jednak faktu, że miniona już runda była w wykonaniu Gwardii udana. Jak na benjamnika nasi zawodnicy spisali się bardzo przyzwoicie i serdecznie w imieniu kibiców dziękuję im za to. Mam nadzieję, że po zakończeniu rozgrywek, będziemy si... czytaj dalej