WKS Gwardia

Archiwum: kwiecień 2008

1. Informacje

24 kolejka: Gwardia - Sparta Jazgarzew 0-5 (0-3)

Bardzo szkoda takich spotkań. Zupełnie nieźle, na tle ligowych wyjadaczy z Jazgarzewa, wypadli młodzi zawodnicy Gwardii. Starali się prowadzić równorzędną grę i choć wiadomo było, że szns na korzystny rezultat raczej nie mają, walczyli. Tak wysoki wynik jest krzywdzący i w głównej mierze spowodowany bardzo słabą postawą Groszaka. Gwardziści zasłużyli przynajmniej na honorową bramkę, a gdyby mec... czytaj dalej

komentarze: 18

23 kolejka: Broń Radom - Gwardia 5-0 (3-0)

Lider bez problemów uporał się z outsaiderem tabeli. Ani przez moment gospodarze nie mogli się czuć zagrożeni. Harpagony nie podjęły walki i co tu dużo mówić, podjąć jej mnie mogły. Potencjał obu zespołów jest nieporównywalny, a w Gwardii oprócz zawodników z rocznika 89, którzy przygotowują się do matury, zabakło dziś kolejnego kontuzjowanego zawodnika - Łukasz Milewskiego. Nie pozostaje nic in... czytaj dalej

22 kolejka: Gwardia - Zwolenianka 0-0

Dzięki niesamowitej walce i ambicji Gwardidziści wywalczyli piąty punkt w tej rundzie. Zdecydowanym faworytem meczu byli goście i gdyby wykorzystali okazje bramkowe, zapewne wywieźli by punkty z Racławickiej. Co by było gdyby... Bardzo dobrze spisali się stoperzy - Piwowarek i Olejewski, zresztą prawie jak cała drużyna. Gdyby jeszcze napastnicy potrafili przytrzymać piłkę i odciążyć obrońców, m... czytaj dalej