Archiwum: kwiecień 2011

1. Informacje

30.04.11, 19 kolejka A-klasy: Kosa Konstancin - Gwardia Warszawa 1-1 (1-1)

Bramka: Krzysztoszek 24 min.
 Po zaciętym i wyrównanym meczu, Gwardia zremisowała w Konstancinie z Kosą 1-1. Jest to niewątpliwie dobry wynik dla lidera, gdyż Kosa jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Bramkę dla Gwardii po ewidentnym kiksie bramkarza zdobył w 24 min. Krzysztoszek, gospodarze wyrównali w 30 min. Po rzucie wolnym piłka trafiła w słupek bramki Szczęsnego, a potem... pod n... czytaj dalej

22.04.11, 18 kolejka A-klasy: Gwardia - Orzeł Baniocha 2-0 (0-0)

Bramki: 2 -Krzysztoszek 64 i 89 min. Był to najsłabszy mecz Gwardii pod wodzą Michała Miroty. Nasi zawodnicy wyglądali tak, jakby to, że wygrają, było pewne... Graliśmy wolno, niedokładnie i bez zaangażowanie. A wygrać na "stojąco" nie było łatwo... Goście, pomimo niskiej pozycji w tabeli, zaprezentowali się bardzo przyzwoicie. Opanowali środek boiska i przez długie okresy gry byli zdecydowani... czytaj dalej

17.04.11, 17 kolejka A-klasy: Piast II Piastów - Gwardia 0-5 (0-3)

Bramki: Grzymski 19 min. Jarosiewicz 33 min. 2 - Krzysztoszek 37 i 83 min. Mińkowski 89 min. Gwardia pewnie pokonała dziś rezerwy Piasta, pomimo coraz dłuższej listy kontuzjowanych. Gospodarze nie byli w stanie przez 90 minut stworzyć bramkowej okazji, a goście.... spokojnie konstruowali akcje ofensywane, a po 19 minutach - zaczęli je wykorzystywać. Stałe fragmenty stały się zmorą rezerwistów ... czytaj dalej

09.04.11, 16 kolejka A-klasy: Gwardia - Laura Chylice 3-0 (2-0)

Bramki: Jarosiewicz 13, K.Grochowalski 16, Bańcerowski 65 Bardzo dobrze spisali się dziś piłkarze Gwardii. Bardzo pewnie i przekonywująco pokonali vicelidera z Chylic aż 3-0. Poza wynikiem cieszy przede wszystkim gra Harpagoów. Pierwsza połowa to absolutna dominacja gospodarzy. Bardzo przyjemnie patrzyło sie, jak Gwardziści mijali ociężałych zawodników gości, zawsze byli o krok szybski i prze... czytaj dalej