WKS Gwardia

Archiwum: sierpień 2008

1. Informacje

4 kolejka LO: Gwardia - Falenica 7-3 (4-1)

Bramki dla Gwardii: Maul 13 min., Stępień 19 min., Dulewicz 24 min., Czachór 38 min., Szymborski 58 min., Goss 86 min., Glanowski 90 min.Od początku spotkania, faworyzowani piłkarze z Falenicy, uparli się, żeby łapać Gwardzistów na spalone. Ockneli się po 25 minutach, kiedy to gospodarze prowadzili 3-0. W 13 minucie Tereba prostopadłym podaniem uruchomił Maula, który wyszedł na czystą pozycję i... czytaj dalej

komentarze: 12

3 kolejka LO: GKP Targówek - Gwardia 4-2 (1-0)

Bramki dla Gwardii: Glanowski 60 min., Dulewicz 88 min. Koszmarne błedy zawodników Gwardii, zadecydowały dziś o wysokiej porażce z Targówkiem 2-4. Trudno liczyć na korzystny wynik, jeśli robi się takie błędy, jak nasi zawodnicy robili dziś. Przemysław Paś zawalił dwie braki: przy pierwszej stracił piłkę w środku pola, a przy czwartej tak wybijał piłkę z boku boiska, że trafiła on na środek bois... czytaj dalej