1. Informacje

Strzelcy - aktualizacja

3 - Mirota (Teresin, Piaseczno II, Chlebnia)2 - Goss (CWKS, Znicz II)2 - Glanowski (CWKS, Raszyn)1 - Zgórzak (Teresin)1 - Dolega (Teresin)1 - Milczarek (Laura) czytaj dalej

9 kolejka LO: Raszyn - Gwardia 3-1 (1-0)

Bramka Glanowski 78Nie wypada mi nic innego stwierdzić, poza tym, że nasza drużyna to jeden z głównych kandydatów do spadku do A-klasy. Nasze marzenia i nadzieje, życie brutalnie zweryfikował także i dziś. Po dobrym meczu z Chlebnią, przyszedł mecz na znanym z tej rundy poziomie. Bez ładu i składu...Pierwsze połowa była wyrównana i gdyby nie fakt, że w 30 minucie nasza obrona popełniła koszmarn... czytaj dalej

komentarze: 33

8 kolejka LO: Gwardia - LKS Chlebnia 1-0 (0-0)

Bramka Mirota 80 z karnegoChoć nikłe w rozmiarach, przekonywujące na boisku, było dzisiejsze zwycięstwo Gwardii nad LKS Chlebnia. Harpagony zagrały dobry mecz, stwarzając wiele okazji bramkowych i gdyby w sumie nie fatalna skuteczność, goście wyjechaliby z Racławickiej z pokaźnym bagażem bramkowym. Już od pierwszych minut, Gwardia zdominowała gości i często gościła pod bramką przyjezdnych. W pi... czytaj dalej

komentarze: 13

7 kolejka LO: Olimpia - Gwardia 2-0 (1-0)

Niestety kolejna porażka Gwardii stała się faktem. Czy w obecnej dyspozycji psychicznej nie jesteśmy w stanie wygrać z nikim? Nie wiem. Bo problem naszej drużyny leży zdecydowanie w psychice. Na pewno nie musieliśmy przegrać tego meczu. To, że straciliśmy dwie bramki po indywidualnych błędach nie zmienia faktu, że gra była wyrównana, mieliśmy sytuacje bramkowe... "Dadi" po kontuzji wprowadził d... czytaj dalej