WKS Gwardia

Archiwum: wrzesień 2010

1. Informacje

2.10.10, 7 kolejka A-klasy: Przyszłość II Włochy - Gwardia 1-5 (1-2)

Bramki: 3-Jarosiewicz (15, 17 i 80 min.), Szczepański (55 min.), Grzymski (83 min.)Gwardia gładko pokonała rezerwy Przyszłości i po 7 kolejkach a-klasy, ma na koncie już 15 punktów. Biorąc pod uwagę bardzo ciężką sytuację w klubie, jest to wyniki bardzo dobry.Sam mecz wyglądał jak... spraring. Pomimo nienajlepszej gry w polu, Gwardia stwarzała sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, z których większ... czytaj dalej

25.09.10, 6 kolejka A-klasy, Gwardia - Kosa Konstancin 1-3 (1-1)

Bramka: Kulesza 23 min.Tak, jak się spodziewałem, Kosa Konstancin okazała się bardzo wymagającym rywalem dla Gwardii. Grający ładną dla oka, kombinacyjną grę goście, wygrali zasłużenie.Już w pierwszej poowie goście uzyskali optyczną przewagę. Opanowali środek boiska i często stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Grająca w nowym ustawieniu obrona gospodarzy, nie funkcjonowała tak, jak w ostatnich m... czytaj dalej

19.09.10, 5 kolejka A-klasy: Orzeł Baniocha - Gwardia 1-5 (0-3)

Bramki: Zaborowski 5 min., Jarosiewicz 25 min., Krzysztoszek 40 min., Klimczewski 60 min., Szurmiński 90 min.Po bardzo cieżkim tygodniu, można było się obawiać tego meczu. W Baniosze gra się zawsze cieżko. Na nasze szczęście w piątej minucie piłkę ustawił Janusz Zaborowski, gdzieś z sześćdziesiąt metrów od bramki. Uderzył mocno, a piłka niesiona wiatrem niespodziewanie wpadła za kołnierz bramka... czytaj dalej

11.09.10, 4 kolejka A-klasy, Gwardia - Piast II Piastów 5-0 (3-0)

Bramki: 2 - Krzysztoszek (20 i 86), Kulesza (36), Klimczewski (44), Jarosiewicz (63)Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Gwardia nad rezerwani Piasta Piastów. Jak miło to napisać... Ani przez moment wyższość gospodarzy była niezagrożona. Nie pamiętam ostatnimi czasy meczu z udziałem Gwardii, kiedy tak pewnie zwyciężyła.Sam mecz bez historii i jedyne co można zarzucić gospodarzom, to zbyt duża iloś... czytaj dalej

08.09.10, Puchar Polski: Gwardia Warszawa - Łomianki 5-4 (3-4)

Bramki: 2 Krzysztoszek, 2 Glanowski, MamlaMało kto liczył, że Gwardii uda się wyeliminować lidera ligi okręgowej, a jednak... to Gwardia zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski. W pierwszej połowie meczu, fatalnie w bramce gospodarzy spisywał się Groszak i pomimo tego, że jego kledzy prowadzili już 3-1 (dwie bramki Krzysztoszka i gol Glanowskiego), to jednak na przerwe schodzili z wynikiem 3-4.... czytaj dalej

4.09.10, 3 kolejka A-klasy: Laura Chylice - Gwardia Warszawa 1-4 (0-2)

Bramki: Glanowski 41 min., Szczepański 45 min., Mińkowski 86 min., Mamla 90 min.5 września 2009 roku Gwardia odniosła ostatnie wyjazdowe zwycięstwo. A przeciwnikiem Harpagonów była... Laura Chylice. Dziś od pierwszych minut Gwardia przeważała, a co ważniejsze stwarzała sytuacje bramkowe. Gdyby Melon albo Jarosiewicz wykorzystali sytacje bramkowe, Gwardia mogłaby do przerwy prowadzić bardzo wyso... czytaj dalej