WKS Gwardia

1. Informacje

Apel do kibiców Gwardii

Moi drodzy, bardzo chciałbym Was zaprosić na ostatni mecz ligowy, który odbdzie się za tydzień w niedzielę (9.06) o godz. 18:00. Przeciwnikiem Gwardii będzie warszawski Sarmata. Przy okazji tego meczu chciałbym z Wami porozmawiać o przyszłości Harpagonów. Musimy się zastanowić co dalej z Gwardią. Zapraszam. czytaj dalej

komentarze: 3

1.06.13, 24 kolejka A-klasy: Amigos - Gwardia 3-0 (2-0)

Pierwszy raz, odkąd jestem kibicem Gwardii, przyszło mi obserwować występ Harpagonów w... 8 osobowym zestawieniu. Tak, tylko ośmiu zawodników mogło dziś wyjść na plac w Żabieńcu. Jakie były tego przyczyny? Zawodnicy to amatorzy, pracją, czasami w grę wchodzą obowiązki rodzinne, niestety również często wychodzi absolutny brak profesjanalizmu, czytaj zwykłego szacunku dla kolegów z drużyny, o kib... czytaj dalej

komentarze: 4

29.05.13, 16 (zaległa) kolejka A-klasy: Mirków Konstancin - Gwardia 4-0 (0-0)

W sobotę o 17:00, Amigos - Gwardia w Żabieńcu Gwardia: Hędowski - Jaroszewski, Telakowiec, Kulesza, Kądziela - Mamla, Kołakowski, Janeczek, Rawski - Dolega, Marecki Aktualna tabela - http://www.90minut.pl/liga/0/liga6436.html i statystyki sezonu Zwycięstw - 12 Remisów - 1 Porażek - 10 1-0 Jedność 5-2 Raszyn II 5-1 Perła II 1-0 Walka 1-0 Orzeł 4-0 Płoch... czytaj dalej

26.05.13, 23 kolejka A-klasy: Gwardia - Orzeł Baniocha 3-0 (1-0)

Bramki: Dolega, Kądziela, Widelski Kolejne ligowe mecze Gwardii: 29.05, środa godz. 17:30, Mirków Konstancin - Gwardia 01.06, sobota, godz. 17:00, Amigos Warszawa - Gwardia (w Żabieńcu)   Gwardia: Hędowski - Szczepański, Janeczek, Kulesza, Kądziela - Marecki, Kołakowski, Dolega, Mamla - Widelski, Kuklewski Aktualna tabela - http://www.90minut.pl/liga/0/liga6436.html i statystyki s... czytaj dalej

18.05.13, 22 kolejka A-kasy: Siekierki - Gwardia 2-1 (1-0)

Bramka: Janeczek Dumny po porażce, tak się czuję po powrocie z dzisiejszego meczu. Gwardia przegrała, ale po heroicznej walce, kończąc mecz w 10-ciu. Świetnie bronił Hędowski - w tym karnego. Brawo Panowie! Brawo! Gwardia przegrała, bo pojechała do Obór w 11-tu. W kluczowym momencie meczu, przy stanie 1-1, gospodarze wprowadzali rezewowych... Zastrzyk świeżej krwi dał im dziś punkty. Gwardia:... czytaj dalej